Moto X Mayhem Lite

Moto X Mayhem Lite dla iPhone

Zachowaj równowagę na karkołomnych trasach

Moto X Mayhem Lite to zręcznościowa gra na iPhone i iPad, w której siadamy za kierownicą motocrossowego motocykla. Jednak zamiast ścigać się z innymi motocyklistami wybieramy się na prawdziwe bezdroża i popisujemy się zręcznością w opanowaniu tego...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra fizyka jazdy
  • Precyzyjne sterowanie motorem
  • Wyważony poziom trudności

Wady

  • Gra kończy się troszkę za szybko

Bardzo dobry
8

Moto X Mayhem Lite to zręcznościowa gra na iPhone i iPad, w której siadamy za kierownicą motocrossowego motocykla. Jednak zamiast ścigać się z innymi motocyklistami wybieramy się na prawdziwe bezdroża i popisujemy się zręcznością w opanowaniu tego rodzaju motoru.

Moto X Mayhem to jedna z tych gier, w których kierujemy motorem tak, aby zachować równowagę i nie wywrócić się podczas pokonywania karkołomnych tras. Moto X Mayhem Lite na iPhone i iPad jest grą nie za trudną i nie za łatwą. Ot w sam raz. Właściwie każde zetknięcie ze ścianą, czy podłożem kończy się kraksą, po której musimy rozpoczynać poziom jeszcze raz. Jednak nasz motor jest bardzo dobrze wyważony, steruje się nim łatwo i dość precyzyjnie. Dzięki temu gra się bardzo przyjemnie.

Moto X Mayhem Lite na iPhone i iPad posiada prostą grafikę 2D, co w niczym jednak nie przeszkadza, a pozwala skupić się na zachowaniu równowagi. W trybie kariery czeka nas kilka wysp, a na każdej z nich znajdziemy kilka - kilkanaście różnorodnych tras. Jeśli lubisz tego typu zręcznościowe gry motocrossowe, to Moto X Mayhem Lite spodoba Ci się na pewno.

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Moto X Mayhem Lite

Download

Moto X Mayhem Lite 1.87

Opinie użytkowników o Moto X Mayhem Lite

Sponsorowany×