Moto X Mayhem

Moto X Mayhem dla Android

Zachowaj równowagę na karkołomnych trasach

Moto X Mayhem to zręcznościowa gra na telefony z systemem Android, w której siadamy za kierownicą motocrossowego motoru. Jednak zamiast ścigać się z innymi motocyklistami wybieramy się na prawdziwe bezdroża i popisujemy się zręcznością w...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra fizyka jazdy
  • Precyzyjne sterowanie motorem
  • Wyważony poziom trudności

Wady

  • Gra kończy się troszkę za szybko

Dobry
7

Moto X Mayhem to zręcznościowa gra na telefony z systemem Android, w której siadamy za kierownicą motocrossowego motoru. Jednak zamiast ścigać się z innymi motocyklistami wybieramy się na prawdziwe bezdroża i popisujemy się zręcznością w opanowaniu tego rodzaju motoru.

Moto X Mayhem to jedna z tych gier, w których kierujemy motorem tak, aby zachować równowagę i nie wywrócić się podczas pokonywania karkołomnych tras. Moto X Mayhem na Android jest grą nie za trudną i nie za łatwą. Ot w sam raz. Właściwie każde zetknięcie ze ścianą czy podłożem kończy się kraksą, po której musimy rozpoczynać poziom jeszcze raz. Jednak nasz motor jest bardzo dobrze wyważony, steruje się nim łatwo i dość precyzyjnie. Dzięki temu gra się bardzo przyjemnie.

Moto X Mayhem posiada prostą grafikę 2D, co niczym nie przeszkadza, a pozwala cieszyć się grą na starszych urządzeniach z systemem Android na pokładzie. W trybie kariery czeka nas kilka wysp, a na każdej z nich znajdziemy kilka - kilkanaście różnorodnych tras. Jeśli lubisz tego typu zręcznościowe gry motocrossowe, to Moto X Mayhem na Andoid spodoba Ci się na pewno.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Moto X Mayhem

Download

Moto X Mayhem 1.75

Opinie użytkowników o Moto X Mayhem

Sponsorowany×